KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 8692031
nr 869 2031
Blyertsteckning
oidentifierad konstnär, blommor i vas, signerad, 1824, motivet: 23x17
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:45:11
10/1 19:06:30